درباره ما

مرکز مشاوره آرامش من؛ از سال 1387 فعالیت خود را در پاسداران تهران با نام کلینیک روانشناسی یگانه آغاز نمود. در تابستان 1402 این مرکز نام خود را از کلینیک روانشناسی یگانه به «مرکز مشاوره آرامش من» تغییر داده است.

روانشناسی تخصصصی

با بهره گیری از متدهای نوین روان درمانی و روان تنی، تمامی خدمات تخصصی روانشناسی در مرکز مشاوره آرامش من ارائه می‌شود. تمامی روند درمان و نوبت دهی جلسات مشاوره با برنامه ریزی و نظم صورت می‌گیرد تا از سایر مراکز متمایز باشیم.

تجهیزات تخصصی

کلیه تست‌های روانشناسی و آزمایش‌های نورو فیدبک (جهت سنجش تمرکز و حواس و باقی موارد) با تجهیزات و تکنولوژی بروز انجام می‌شود. اگر چه سایر تجهیزات  روان درمانی و روان تنی نیز در مرکز مشاوره آرامش من استفاده می‌شود.

متخصصی آزموده

این مرکز هر ساله متخصصین خود را می‌سنجد. معیارهای سنجش از پیشنهادات و انتقادات مراجعین تا آزمون‌ها و مقالات ایشان گسترده است. این امر برای این است تا اطمینان حاصل کنید بهترین روانشناسان در این مرکز حضور دارد.

ارتباط با ما

طریقه نوبت دهی

نوبت دهی در این مرکز به صورت آنلاین و آفلاین، حضوری و ریموت امکان پذیر است. منعطف بودن سیستم نوبت دهی مرکز مشاوره آرامش من (کلینیک روانشناسی یگانه سابق) به این دلیل است که مراجعین با آسودگی خاطر، از خدمات روانشناسی (درمان افسردگی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره شغلی یا کاری، تست‌های تخصصی) استفاده کنند. مراجعین برای رزرو وقت از راه های ذیل اقدام می‌کنند.

مشاوره آنلاین

رزرو وقت از طریق سایت

مشاوره تلفنی

مشاوره به زبان انگلیسی

حضور در مرکز

آنلاین خارج از ایران

15+ سال

آرامش من اگر عدد بود

سال تجربه
0 +
روانشناسان متخصص
0 +
بازخورد مثبت
0 +

متخصصین آرامش من و شما

سال تجربه
0 +
روانشناسان متخصص
0 +
مراجعین راضی
0 +

روانشناسان متخصص ما

درباره پخش ویدیو رضایتمندی از مرکز مشاوره آرامش من - کاور ویدیو

چرا انتخاب ما

آرامش من از دریچه‌ی نگاه شما

مرکز مشاوره آرامش من آمادگی خود را جهت ارائه خدمات روانشناسی، مشاوره تخصصی خانواده و فردی، درمان افسردگی، درمان شیدایی، درمان وسواس و عدم تمرکز حواس و نیز کلیه خدمات مشاوره روانشناسی زیر نظر متخصصی آزموده و زبده و نامبروان در کشور اعلام نموده و در پی تحقق رضایت هرچه بیشتر مراجعین، بهترین فضای خصوصی جلسات روانشناسی را ارائه می‌دهد.

ثبت درخواست مشاوره

ثبت درخواست مشاوره

سنجش کیفیت حدودی کلینیک روانشناسی آرامش من بر اساس سیستم نظر سنجی داخلی از مراجعین به قرار زیر می‌باشد.
وقت شناسی
100%
بازخورد مثبت از جلسات
97%
پذیرش نوبت
100%
دسترسی شهری
88%
محیط جلسات
93%

%50 تخفیف

اگه پرداخت هزینه جلسات مشاوره برات سنگینه

سه شنبه‌ها رو از دست نده!

همین حالا تماس بگیر

09393448506 - 02122882473