مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

مرکز روانشناسی در نیاوران

در جوامع امروزی با بالا رفتن سطح آگاهی مردم، تعداد مراجعه کنندگان مراکز درمانی روان‌شناسی، روز به روز در حال افزایش است. همان‌‌طور که می‌دانید، داشتن تغذیه سالم برای روح همانقدر مهم است که داشتن تغذیه برای زنده ماندن ضروریست. از این رو رسیدگی به روح و روان چه بسا مهم‌تر از هر نوع رسیدگی در زندگی شما عزیزان است. برای رسیدگی و درمان روح و روان خود نیز باید نزد مشاور و روانشناسان متخصص رفت و از آن‌ها کمک گرفت. اگر به دنبال بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران هستید، ما برای اینکه بتوانید اطلاعات کافی را بدست آورید، در این مقاله بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران را معرفی کرده، تا شما عزیزان بتوانید با آگاهی کامل مرکز مشاوره خود را انتخاب کنید.

 

مرکز مشاوره چه مکانی است؟

مرکز مشاوره مکانی است که به افراد خدماتی همچون، خدمات روان‌شناسی و مشاوره توسط متخصصین و مشاوران را ارائه می‌دهد. در مرکز مشاوره افراد متخصص در رشته‌های مختلف روان‌شناسی، فعالیت دارند. در هر مرکز درمانی یا کلینیک، روان‌پزشکان، روان‌شناسان و مشاورین مختلف در رشته‌های مختلف هستند تا به شما عزیزان در هر زمینه‌ای یاری رسانند.

 

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

امروزه با بالا رفتن سطح علم و آگاهی و با توجه به نیاز مردم جامعه، در سراسر کشور مراکز مشاوره گوناگونی دیده می‌شود. کلینیک روانشناسی آرامش من (یگانه سابق) بعنوان بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران، مرکزی است که در آن خدمات مشاوره و روان‌شناسی با بالاترین کیفیت به مردم ارائه می‌گردد. در این مرکز، پزشکان و مشاورین حاذق با صبر و حوصله و با علم بسیار بالای خود در این مرکز مشاوره رواشناسی در نیاوران، مشغول به کار هستند. پزشکان این مرکز، در زمینه‌های مختلف آماده پذیرش شما عزیزان هستند. متخصصین در این مرکز مشاوره خدمات زیر را با بهترین متدهای روز دنیا به شما ارائه می‌دهند. با کلیک بر روی هر کدام می توانید از جزئیات نحوه خدمات رسانی مطلع شوید:

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

خصوصیات بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

هر مرکز مشاوره‌‌ای باید دارای خصوصیات و ویژگی‌هایی باشد که برتری آن را نسبت به سایر مراکز تعیین کند. به‌طور خلاصه به برخی از ویژگی‌های مهم کلینیک روانشناسی آرامش من بعنوان بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران اشاره می‌کنیم.

مواردی که باعث شده است این مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران صفت بهترین را از آن خود کند عبارتند از:

 

متخصصین و مشاوران حرفه‌ای مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

وجود متخصصین و مشاورین حرفه‌ای در مرکز مشاوره آرامش من، یکی از مهم‌ترین خصوصیات این مرکز مشاوره است. تمامی افراد دارای مدارک عالیه و معتبر هستند. وجود مشاورین باسواد در یک مرکز مشاوره، می‌تواند در ارائه راهنمایی‌ها و کمک رسانی به شما سلامت‌جویان عزیز، بسیار مفید باشد. پس در انتخاب بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران، دقت به این نکته بسیار مهم است.

 

استفاده از روش‌های جدید و به روز

باتوجه به پیشرفت علم و رشد روزافزون آن در زمینه درمان بیماری‌های روانی، استفاده از روش‌های درمانی به‌روز، از خصوصیات مرکز مشاوره آرامش من است. در این مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران، پزشکان و متخصصین با آخرین روش‌های به‌روز دنیا اقدام به درمان بیماران خود می‌کنند. استفاده از ابزارها و روش‌های خاص، هر مرکز مشاوره‌ای را جزو بهترین‌ها خواهد کرد. پس در انتخاب آن، این نکته را نیز در نظر بگیرید.

 

داشتن خدمات متنوع

یک مرکز مشاوره، زمانی بهترین می‌شود که در ارائه دادن خدمات خود به‌صورت متنوع عمل کند. به‌طور مثال، برای پذیرش سلامت‌جویان به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی، شرایط را فراهم کند. برخی از افراد هرگز دلشان نمی‌خواهد که تصویرشان دیده شود و یا برخی از اینکه حضوری با پزشک صحبت کنند احساس راحتی نمی‌کنند. بعضی از افراد نیز شرایط مراجعه حضوری برایشان فراهم نمی‌باشد. فراهم نمودن این شرایط برای سلامت جویان می‌تواند آن‌ها را در راه رسیدن به سلامت روان کمک کند.

مرکز مشاوره آرامش من، بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران، همه موراد بالا را برای شما عزیزان فراهم نموده تا بدون دردسر و به دلخواه خود روش ارتباط خود را انتخاب کنید.

مشاوره آنلاین

تجهیزات به‌ روز و کافی داشتن

همان‌طور که بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران باید دارای روش‌های درمانی به روز باشد، باید دارای تجهیزات به روز برای ارائه روش‌های درمانی نیز باشد. بدون تجهیزات کافی و به روز نمی‌توان روش‌های نوین را برای درمان و ارائه خدمات اجرا کرد. داشتن تجهیزات برای یک مرکز مشاوره خوب، مثل گرفتن برخی از تست‌ها و آزمایشات، برخی از ابزارهای خاص برای درمان بعضی از اختلالات در بزرگسالان و کودکان و… الزامیست.

 

دارا بودن مجوز

مهم‌ترین نکته که باید به آن توجه کافی داشت، داشتن مجوز رسمی آن مرکز یا کلینیک مشاوره است. زیرا مراکز که موفق به کسب دریافت مجوز از سازمان نظام روان‌شناسی شده‌اند دارای اعتبار بسیار بالایی هستند. شما می‌توانید با خیال راحت در مرکز مشاوره آرامش من به درمان خود بپردازید. کلینیک و مراکزی که فاقد مجوز رسمی هستند غیرقابل اعتمادند و نمی‌توان خود را به آن‌ها سپرد.

 

سایر خدمات بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران

خدماتی که در مرکز مشاوره آرامش من ارائه می‌گردد عبارتند از:

 • مشاوره جنسی در داشتن روابط سالم
 • مشاوره طلاق
 • درمان وسواس در کودک، وسواس بزرگسالی و…
 • مشاوره در رابطه با داشتن ارتباطات سالم
 • رهایی از سوگ
  و…

 

مشاوره گروهی 

مشاوره گروهی، یک نمونه از مشاوره است که در برخی از مراکز اجرا می‌شود. این مشاوره به این صورت است که افرادی متشکل از پنج یا ده نفر، گرد هم می‌آیند. در این جلسات افراد در رابطه با مسائل مختلف با یکدیگر به گفت و گو می‌پردازند و از تجربیات یکدیگر استفاده می‌کنند. در این مشاوره‌های گروهی یک سرپرست وجود دارد که کل گروه را کنترل می‌کند.

مزیت این نوع از مشاوره در مرکز مشاوره آرامش من، این است که افراد با یکدیگر به مشورت می‌پردازند و در حل مسائل خود احساس تنهایی نمی‌کنند. بلکه برای حل مشکلاتشان از ایده و کمک‌های دیگران که مشکلاتی مشابه به مشکلات دیگر اعضای گروه دارند، راه‌حل‌های مفیدی را ارائه می‌دهند.

شما در بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران می‌توانید، با تعیین وقت قبلی به هر شیوه‌ای که می‌خواهید در این جلسات شرکت نمایید.

خدمات مرکز مشاوره نیاوران

چه زمانی باید به مرکز مشاوره مراجعه کرد

بعضی از ما، در برهه‌‌ای از زمان در زندگی دچار مشکلات و اتفاقات ناخواسته شدیم. برخی از این مشکلات به دست خودمان نبوده و برخی دیگر را از روی نادانی و نداشتن علم و اطلاعات کافی، پیش می‌آید. باید این را بدانیم که زندگی هر انسانی پر از فراز و نشیب‌هایی است. برخی از این مشکلات ممکن است باعث بروز اتفاقات جبران ناپذیر شود. خیلی از ما انسان‌ها نمی‌توانیم به تنهایی از پس برخی ناگواری‌های به وجود آمده بربیاییم. اتفاقات تلخی که در زندگی برای ما پیش می‌آیند، گاهی به قدری تاثیر گذارند که مانع پیشرفت ما در زندگی عادیمان می‌شوند. می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مهم ما تاثیر بگذارند. در انتخاب همسر، انتخاب شغل و … تاثیرات غیرقابل جبرانی می‌تواند داشته باشد.

به همین دلیل برای رفع این مشکلات و پشت سر گذاشتن بحران‌های پیش آمده شما عزیزان باید به مراکز مشاوره مراجعه نمایید. انتخاب بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران، نیازمند بررسی یکسری فاکتورهاست که در قبل به آن اشاره کرده‌ایم.

به طور کلی و خلاصه اگر بخواهیم بگوییم، بهترین زمان مراجعه به مرکز مشاوره زمانیست که:

 •  فرد برای رفع مشکلات مالی دچار سردرگمی شده است.
 • فرد برای انتخاب شغل مناسب هیچ ایده ای ندارد.
 • فرد در زندگی خانوادگی‌اش دچار مشکل شده است.
 • در روابط عاطفی شکست خورده است.
 • فرد می‌خواهد که یک رابطه عاطفی را آغاز کند.
 • در ازدواج شکست خورده است.
 • نسبت به همسرش دچار شک و تردید شده است.
 • دچار سوگ شده و عزیزی را از دست داده است.
 • در مسائل جنسی و یا جنسیتی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.
 • فرد دچار اختلالات روانی و مشکلات حاد روحی شده باشد.
 • فرد دچار اضطراب و وسواس باشد.
  و موارد دیگر که برخی از آن‌ها را نام بردیم.

زمان مراجعه به مرکز مشاوره

فواید مراجعه به مرکز مشاوره

همانطور که در قبل اشاره کردیم، رسیدگی به روح و روان بسیار اساسی و مهم‌تر از سایر رسیدگی‌ها به خود است. اگر شما روانی آرام و خیالی آسوده نداشته باشید هیچگاه نمی‌توانید از سایر نکات مثبت زندگی خود لذت ببرید. زیرا با درگیر بودن ذهن آشوب نمی‌شود به راحتی تمرکز داشت. در برخی از کشورها و جوامع مراجعه به مرکز مشاوره و تراپی یک امر واجب همانند رفتن به آرایشگاه، ورزش کردن و غذاخوردن و.. شده است. در کشور ما نیز با توجه به فرهنگ و وضعیت حاد در کشور نیاز به شرکت در جلسات تراپی از امور واجب برای هر شخصی است.

این نکته را لازم است اینجا عنوان کنیم که تنها افراد دارای بحران زندگی نباید به تراپی مراجعه کنند. اگر شما فردی هستید که دچار مشکلات و مسائل سخت زندگی هم نشدید، همواره نیاز دارید برای حل برخی از مسائل مهم خود به مرکز مشاوره مراجعه نمایید. در کل که برای داشتن روانی پاک و در نتیجه داشتن زندگی بهتر مراجعه به مرکز مشاوره از واجبات زندگی هر کدام از ماهاست.

 

 چجوری بهترین مرکز مشاوره نیاوران را پیدا کنیم 

خیلی از شما عزیزان در تهران به دنبال مرکزی هستید که در نیاوران باشد. شما می‌توانید با سرچ کردن در اینترنت و یا پرس و جو از طریق آشنایان و همکاران و یا دوستان خود با برخی از مراکز آشنا شوید. می‌توانید از طریق جست‌وجو در اینترنت به‌ این صورت که درقسمت سرچ کلمه بهترین‌ مرکز مشاوره‌ در نیاوران را تایپ می‌کنید. اگر دکمه اینتر را بزنید، لیستی از بهترین مراکز مشاوره در نیاوران برای شما نمایش داده می‌شود.

 

کلام آخر

توجه به حال روحی خود در زندگی بسیار مهم است زیرا هیچ چیز با ارزش‌تر از سلامت روح و روان آدمی در این دنیا وجود ندارد. به همین علت، در انتخاب مرکز مشاوره و مشاورین متخصص خود باید دقت لازم را داشته باشید. زیرا در صورتی که از مشاورینی که سطح علمی خوب و اعتبار مناسبی ندارند مشاوره بگیرید، باعث دردسرهای بیشتری خواهدشد.

شما به عنوان فردی که عاشق خود هستید باید در انتخاب مشاور و مرکز حساسیت به خرج دهید. زیرا در این مسیر نیاز به همراهی سالم از جانب افراد سالم و باتجربه دارید. در این مقاله به شما کمک کردیم که بهترین مرکز مشاوره را شناسایی کنید. در تمام این مسیر تیم قوی مرکز مشاوره آرامش من بعنوان بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در نیاوران در کنار شماست تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد و به گونه‌ای راهنمایتان کند تا لحظه‌ای دچار گمراهی نشوید.

مقاله‌های مرتبط...

دیدگاه‌ ها...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields