دلتنگ کردن مردان

دلتنگ کردن مردان

همه شما خانم‌ها می‌خواهید که آقایان دلتنگ شما شوند. همه راه‌ و روش‌ها را امتحان می‌کنید که آقایان را دلتنگ و دیوانه خود کنید. این موضوع کاملا طبیعی است و شاید از نظر دیگران خنده‌دار باشد. بسیاری از شما نمی‌دانید که دلتنگ کردن مردان به چه صورت است و به دنبال نکاتی هستید که او را دلتنگ شما کند. برای اکثر خانم‌ها بسیار سخت است که در صورت نبودمردشان بخواهند او را دلتنگ کنند. البته که واکنش هر فرد نسبت به دلتنگی متفاوت است و ممکن است مردی که دلتنگ شما می‌شود واکنشی متفاوت داشته باشد. اما در کل ما در این مقاله شما را با روش‌هایی برای دلتنگ کردن مردان، آشنا خواهیم کرد.

دلتنگی یعنی چه؟

دلتنگی یک نوع احساس است. احساس ناراحتی که می‌تواند جسمی یا عاطفی باشد. دلتنگ شدن می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. ممکن است به دلیل جابه جا شدن و تغییر مکان، رفتن به سفر، بستری شدن، سفر تحصیلی و… رخ دهد. دلتنگی مردان نیز به دلیل دوری از خانم به مدت کوتاه و یا طولانی اتفاق خواهد افتاد. حال برخی از خانم‌ها بر این باورند که مردانشان دلتنگ آن‌ها نمی‌شوند و دلشان می‌خواهد که دلتنگ کردن مردان را بیاموزند. اما باید دانست که مردی که از شما خوشش می‌آید، دلتنگ شما می‌شود. در حقیقت زمانیکه مردان بیشتر از جذابیت ظاهری و فیزیکی خانم‌ها، جذب او می‌شوند، دلتنگ کردنشان کار بسیار راحتی است. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

مردان دلتنگ چه زنانی می‌شود؟

برخی از مردان در رابطه، به دنبال این هستند که رابطه را تمام کنند و به عقب برنگردند. برخی نیز در رابطه به دنبال این هستند که آن را حفظ کرده و به هیچ عنوان آن را از دست ندهند. دخترانی هستند که مردان هرگز نمی‌خواهند او را از دست بدهند و جذب آن‌ها می‌شوند. مردان دلتنگ این خانم‌ها شده و همیشه سعی دارند که رابطه را حفظ کنند و هرگز راضی نمی‌شوند که او را از دست بدهند. در کل مردان دلتنگ خانم‌هایی می‌شوند که این ویژگی‌ها را داشته باشد:

اعتماد به نفس بالایی داشته باشد

اکثر آقایان جذب خانم‌هایی می‌شوند که ارزش خودشان را می‌دانند و آن را درک می‌کنند. خانمی که اعتماد به نفس بالایی دارد، می‌داند که باید با او با احترام رفتار شود. اگر با او با بی‌احترامی رفتار شود، آن را نمی‌پذیرند و به فرد مقابل اجازه بی‌احترامی نمی‌دهند. در مقابل دختری که اعتماد به نفس ندارد، خود را کوچک می‌بیند و همین باعث می‌گردد که خانم از نظر مرد حوصله سربر و بی‌ارزش به شمار آید.

مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنیم: بهترین روانشناس ازدواج 

دختری که خودش را دوست دارد

تمام مردان دلتنگ و دیوانه زنی می‌شوند که خودش را در هر شکل و اندامی است، دوست دارند. مردان، از زنانی که نسبت به اندام و ظاهر خود احساس راحتی دارند، بسیار خوششان می‌آید. این مردان از اینکه خانمی که این خصوصیت را دارد از دست بدهند، ناراحت شده و بسیار دلتنگ آن‌ها می‌شوند.

خانمی که در زمان سختی با مرد می‌ماند

مردان دلتنگ زنانی می‌شوند که در زمان سختی و شرایط دشوار، آن‌ها را ترک نکرده و در کنارشان می‌مانند. در واقع مردان از زنانی که آن‌ها را حمایت می‌کنند و در همه حال مردشان را تشویق می‌کنند، خوششان آمده و در زمانی دوری دلتنگ او می‌شود.

دختری که هدفمند است

مردان از زنانی که هدفمند هستند و به دنبال علایق خود هستند خوششان آمده و آن‌ها را تحسین می‌کنند. زمانی که آقایان از این دختران دور باشند، دلتنگ آنان شده و از دست دادن آن‌ها را تصور نمی‌کنند.

دخترانی که صادق هستند

صداقت در همه روابط بسیار مهم و با ارزش است. بدون صداقت هیچ اعتمادی در رابطه شکل نمی‌گیرد. مردان آنقدری به صداقت در رابطه اهمیت می‌دهند که می‌ترسند آن دختر را از دست بدهند.

مردان دلتنگ چه زنانی می‌شوند؟

 

چگونه مردان را دلتنگ کنیم؟

می‌توان گفت دلتنگ کردن مردان یک هنر است. اینکه چگونه یک مرد را دلتنگ کنیم، نیازمند رعایت برخی نکات است. مانند:

فضای او را شناخته و به آن احترام بگذارید

مردان به فضای شخصی زندگی خودشان بسیار اهمیت می‌دهند. به یکدیگر فضای کافی بدهید و بگذارید که او فضای خودش را داشته باشد. این مساله باعث می‌شود که او به شدت دلتنگ شما شود.

سرگرم کننده باشید

بهتر است برای اینکه بتوانید یک مرد را دلتنگ خود کنید او را غافلگیر کنید. مثلا او را به یک وعده شام در بیرون از منزل دعوت کنید. یا او را به شهربازی ببرید و یا پیاده‌روی بعد از شام انجام دهید. همین خاطرات و جذابیت‌هاست که در ذهن باقی مانده و سببب می‌شود مرد دلتنگ شما شود.

با دوستان خود نیز وقت بگذرانید

اینکه شما وارد یک رابطه می‌شوید و دائما در کنار شریک عاطفی خود هستید، یک مورد منفی در رابطه به حساب می‌آید و مردان را نا‌امید می‌کند. اگر می‌خواهید که مردان را دلتنگ کنید، به او نشان دهید که زندگی مستقلی دارید.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد: چطور از سردرگمی نجات پیدا کنیم؟

آهسته پیش بروید

بهتر است برای اینکه یک مرد را دلتنگ خود کنید، در رابطه به آرامی پیش بروید. حد و حدود خود را مشخص کنید و از همان ابتدا نگذارید وارد حریم خصوصی شما شود.

سریع جواب پیام و تماسش را ندهید

سعی کنید سریع و در همان لحظه جواب پیام او را ندهید. این کار باعث می‌شود که فرض شود شما وقتتان بی‌ارزش است. برای زمان خودتان ارزش قائل باشید،، زیرا همین امر باعث می‌شود که بعد از ارتباط تلفنی هیجان بالایی داشته باشید.

بسیاری از راهکارهای دیگر هستند که می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید. شما می‌توانید برای آشنا شدن با این مهارت‌ و تکنیک‌ها نزد یک مشاور خوب در بهترین مرکز مشاوره بروید. مشاورین با ارائه بهترین راهکارها شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد.

علائم دلتنگی در مردان

دلتنگی در همه افراد دارای نشانه و علائمی می‌باشد که می‌توان تشخیص داد فرد دلتنگ است. برخی از این نشانه‌ها عبارتند از:

 1. خشمگین بودن
 2. عصبی و حساس شدن
 3. افسردگی
 4. منزوی شدن
 5. کم شدن انگیزه
 6. اختلال در خواب و تغذیه
 7. کم شدن انرژی
 8. بدن درد
 9. سردردهای مزمن
 10. ایجاد مشکل و درد در معده

البته که تجربه و واکنش هر فرد از دلتنگی با فرد دیگر متفاوت است. این علائم نشانه‌هایی هستند که یک فرد ممکن است یکی از موارد، و فرد دیگر ممکن است چندین مورد را داشته باشد. حتی ممکن است که هیچ از این علائم را نداشته و دلتنگی‌اش را به نحو دیگری نشان دهد. اما این علائم از شایع‌ترین علائم هستند.

علائم دلتنگی مردان

جملاتی که مردان را دلتنگ می‌کند

برخی از جملات هستند که می‌توانند باعث شود مردان دلتنگ شوند. خبر خوب این است که شما به راحتی می‌توانید از طریق مکالمه مردتان را دلتنگ خود کنید. برخی از جملات هستند که شما می‌توانید از آن‌ها برای دلتنگ کردن مردان استفاده کنید. مانند:

 • برایش پیام عاشقانه و کوتاه بفرستید. معاشقه در پیامک او را سرگرم و دلتنگ خواهد کرد.
 • در رابطه با تصمیمات خود از او نظر بخواهید. مثلا به جایی می‌خواهید بروید، به او پیام بدهید و از او نظر بخواهید.
 • به او در قالب یک پیام بگویید که دلتنگش هستید.
 • از او یک تعریف شیرین کنید و برایش بفرستید.
 • از او تشکر کنید بابت کارهایی که برایتان انجام داده است.
 • یک عکس قدیمی از خودتان را برای او بفرستید و از خودتان تعریف و تمجید کنید.
 • با پیام‌های سکسی و جذاب او را تشنه خودتان کنید.
 • یک قرار جذاب با او بگذارید و به او پیام دهید. مثلا امشب در فلان رستوران شام می‌خوریم.
 • زیاد خودتان را در دسترس قرار ندهید، «از جانب پیام دادن».
 • یک متن شب بخیر زیبا می‌تواند کمک کننده باشد.

حتما بخوانید: خطاهای شناختی و عوامل موثر بر آن

کلام آخر

زمانیکه مردان زنی را دوست داشته باشند و به او جذب بشوند، دلتنگ آن خانم خواهند شد. دلتنگ کردن مردان کار سختی نیست و فقط به رعایت چند نکته بستگی دارد. با رعایت نکاتی که در مقاله گفته شد و داشتن این ویژگی‌ها می‌توانید دلتنگ کردن مردان را به کاری راحت تبدیل نمایید. همچنین می‌توانید برای آشنا شدن بیشتر با این تکنیک‌ها به کلینیک آرامش من مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن‌های درج شده و پر کردن فرم ثبت نام در سمت چپ تصویر، با مشاورین و متخصصین تیم قوی آرامش من در تماس باشید. مشاورین ما شما را با راهکارهای بیشتر در رابطه با این موضوع آشنا خواهند کرد.

منابع:

دیدگاه‌ ها...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

%50 تخفیف

اگه پرداخت هزینه جلسات مشاوره برات سنگینه

سه شنبه‌ها رو از دست نده!

همین حالا تماس بگیر

09393448506 - 02122882473