چطور عشق بازی کنیم؟

عشق بازی

همه ما انسان‌ها دوست داریم که از رابطه جنسی خود لذت ببریم. می‌توان گفت رابطه جنسی در زندگی همه افراد یک موضوع بسیار مهم است که باید به آن اهمیت داد. حال برخی از افراد از این رابطه جنسی خود لذت نمی‌برند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی زناشویی آنان می‌شود. اما باید بدانید که برخی از راه‌ها هستند که می‌تواند به شما کمک کند از رابطه جنسی خود لذت کافی را ببرید. عشق بازی یکی از این راهکارهاست که می‌تواند باعث شود شما لذت کافی را از رابطه خود ببرید. در این مقاله ما در رابطه با عشق بازی و چگونگی انجام آن و تاثیراتش بر روی کیفیت رابطه شما صحبت خواهیم کرد.

تعریف عشق بازی

در ابتدا باید بدانیم که عشق بازی به چه معناست. این کلمه ممکن است بارها به گوش همه شما خورده باشد. اینکه همه می‌گویند معاشقه قبل از سکس، می‌تواند باعث شود لذت فراوانی را از رابطه ببرید. اما باید بدانیم که واقعا به این معناست؟!

خیلی از افراد زمانی که نام عشق بازی به میان می‌آید، آن را همان رابطه جنسی و یا سکس می‌دانند. اما این چنین نیست. عشق بازی با رابطه جنسی کاملا متفاوت است. رابطه جنسی به عملی گفته می‌شود که منجر به ارضا شدن فرد می‌گردد. در مقابل، عشق بازی یک عمل است که قبل از شروع رابطه جنسی آغاز شده و باعث داشتن سکس بهتر می‌شود. می‌توان گفت که عشق بازی بعد از رابطه جنسی نیز ادامه دارد. در حقیقت انجام این کار بر روی سکس و انجام حرکاتی که در حین رابطه می‌خواهید انجام بدهید بسیار موثر است. از همین رو اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید یک سکس عالی را تجربه کنید، بهتر است معاشقه را بیاموزید.

می توان گفت هر عمل و رفتای که باعث می‌شود شریک شما عشق و محبتش را به شما نشان دهد، معاشقه یا عشق بازی نام دارد. همینطور برای برطرف کردن نیازهای جنسی نیز عمل عشق بازی صورت می‌گیرد. زمانی که شما با شریک خود ازدواج کرده و وارد خانه خود شدید، عشق بازی بسیار عالی است و به تمام زوجین قبل از انجام رابطه جنسی توصیه می‌شود. اما قبل از ازدواج این موضوع درست نمی‌باشد و می‌تواند برای برخی از افراد باعث ایجاد آسیب‌های فراوانی شود. این نکته را باید بدانید که در عشق بازی، رابطه جنسی به طور کامل صورت نمی‌گیرد.

دلیل اهمیت عشق بازی

یکی از مهم‌ترین دلایل عشق بازی، نزدیک کردن زوج‌هایی است که حتی با هم صمیمی نمی‌باشند. انجام این کار باعث می‌شود که زن و مرد قبل از رابطه جنسی، از نظر شناخت بدن و جست و جو در آن، ذهن و قلب به یکدیگر نزدیک شوند.

از طرفی عشق بازی قبل از رابطه جنسی باعث می‌شود که هورمونی در بدن ترشح شود که باعث تقویت روابط بین زوجین می‌گردد.

معاشقه باعث می‌شود که زن و مرد متوجه شوند همسرشان از یک رابطه جنسی چه می‌خواهد؟ همینکه این موضوع را متوجه شوید، می‌توانید برای همسر خود یک رابطه جنسی عالی را رقم بزنید.

دلیل مهم دیگر معاشقه که باعث اهمیت آن می‌شود، این است که این عمل زوجین را به یکدیگر نزدیک کرده و باعث می‌شود که با یکدیگر راحت باشند.

نکته مهم دیگر این است که عشق بازی تنها به بهبود کیفیت رابطه جنسی و سکس شما کمک نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود تا خارج از زمان رابطه جنسی نیز با یکدیگر عالی رفتار کنید. به طور کلی یک رابطه زناشویی را بهبود می‌بخشد.

مزیت‌های عشق بازی

در قبل به برخی از فواید و دلایلی که باعث اهمیت عشق بازی می‌شدند، اشاره کردیم. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به برخی از فواید عشق بازی قبل از رابطه جنسی اشاره نماییم. همانطور که تا به الان متوجه شدید معاشقه فواید بسیاری دارد. مانند:

 • اضطراب و استرس را کاهش می‌دهد.
 • می‌توان با معاشقه، خانم را به ارگاسم برسانید.
 • رابطه جنسی و دخول بسیار راحت می‌شود. مخصوصا برای خانم‌ها.
 • عشق بازی باعث صمیمیت بین زوجین می‌شود.

حتما بخوانید:

روش‌های عشق بازی

 

روش‌های عشق بازی

شاید برای شما هم سوال پیش آمده است که چگونه عشق بازی کنید؟ دانستن یکسری موارد به شما کمک کند که یک معاشقه عالی با همسرتان داشته باشید. این چند نکته عبارتند از:

1 – در ابتدا باید به شما بگوییم که عشق بازی را حتما قبل از انجام رابطه جنسی خود جدی بگیرید.

باید بدانید که نباید بدون مقدمه و سریع وارد رابطه جنسی شوید. این موضوع مخصوصا برای بانوان بسیار مهم است.

2- یک مکان مناسب را برگزینید.

بهتر است در انتخاب یک مکان مناسب در منزل خود خلاقیت داشته باشید.

3- همسرتان را ببوسید.

بوسیدن همسرتان در هنگام عشق بازی می‌تواند لذت را در او چند برابر کند. تماس فیزیکی با او در حین بوسیدن لذت بخش‌تر است.

4- نوازش کردن همسرتان را فراموش نکنید.

نوازش و تماس فیزیکی می‌تواند لذت عشق بازی را چندین برابر کند.

5- از بیان احساسات خود دوری نکنید.

در حین رابطه جنسی به او از احساسات خود بگویید. به او بگویید که چه لذتی از او در این رابطه می‌برید. تمام احساسات خود را حین رابطه با او در میان بذارید.

6- داشتن لباس خوب

برای تحریک شدن و داشتن یک رابطه خوب در زمان عشق بازی، لباس بسیار مهم است.

7- به بهداشت فردی خود برسید.

سعی کنید به بهداشت خودتان رسیدگی کنید. شیو کنید، عطر بزنید، آلت تناسلی خود را تمیز نگه دارید تا بهترین رابطه را با همسر خود تجربه کنید.

8- صبر داشتن

زن و مرد در رابطه نیازهای متفاوتی داشته و کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. بهتر است در انجام حرکات خود صبر و حوصله به خرج دهید تا هر دو راضی باشید.

9- ماساژ جنسی و تحریک کردن برخی نقاط حساس

شناخت نقاط حساس بدن همسرتان و شناخت فیزیکی کلی او می‌تواند رابطه جنسی را برایتان به یک رویای شیرین تبدیل کند.

نکاتی که باید در حین معاشقه رعایت کنیم

نکات عشق بازی با زنان

بسیاری از آقایان در مورد اینکه چگونه با همسرم عشق بازی کنم و رابطه خوب داشته باشم سوالات فراوانی می‌پرسند. برخی از راهکارها و نکات می‌باشد که می‌تواند به شما کمک کند تا کاری کنید همسرتان از رابطه با شما لذت کافی را ببرد. این نکات عبارتند از:

1 – هرگز سریع لباس‌های همسرتان را در نیاورید. سعی کنید قبل از شروع سکس با لباس‌های تن او بازی کنید. به آهستگی لباس‌ها را از تن او بیرون آورید.

2- یک محیط و فضای عاشقانه برای سکس خود انتخاب کنید. بهتر است گاهی برای ایجاد تنوع و حس خوب در همسرتان، خارج از تخت خواب سکس کنید.

3- حتما به حرکات بدن همسرتان در حین معاشقه و رابطه دقت کنید.

4- همسرتان و حرکاتش را در دست بگیرید و او را در حین عشق بازی و رابطه کنترل کنید. زنان دوست دارند در حین رابطه، همسرشان او را کنترل کند.

حتما بخوانید: زوج درمانی

نکات معاشقه با مردان

بسیاری از خانم‌ها نیز بعد از مدتی که از رابطه آنان می‌گذرد، گزارش می‌دهند که همسرشان مانند روزهای اول دیگر اشتیاق و گرمایی برای رابطه جنسی با آنان ندارد. این موضوع حتما به این دلیل نیست که او از شما سیر شده باشد. گاهی به دلیل این است که یک رابطه برایشان تکراری شده است. بهتر است برای اینکه مردان نیز از رابطه خود لذت ببرند، برخی از نکات رعایت شود. همیشه اینگونه نیست که آقایان باید در یک رابطه جنسی به همه نکات اهمیت بدهند. بلکه شما بانوان نیز می‌توانید برای او یک رابطه جنسی تکرار نشدنی را محیا کنید. این نکات عبارتند از:

1 – سعی کنید یک رابطه جنسی و سکس سرگرم کننده ایجاد کنید.

2- حتما مردتان را در آغوش بگیرید و او را نوازش کنید.

3- لباس‌های فانتزی و تحریک کننده، می‌توانند بسیار کمک کننده باشند.

4- حمام دو نفره مردان را به شدت خوشحال می‌کند.

5- سعی کنید بدن خودتان را بشناسید. زیرا مردان با تحریک شما به راحتی تحریک می‌شوند.

6- سعی کنید گاهی فقط او را بنشانید و مقابلش رفتارهای تحریک کننده و سکسی انجام دهید.

عشق بازی قبل از ازدواج

خب در ابتدا باید باز بگوییم که عشق بازی قبل از ازدواج بسیار مهم بوده و اگر در حد خود انجام شود، بسیار مثبت است. باید بدانید که عشق بازی اصولا منجر به ارضا شدن و یک رابطه جنسی نمی‌گردد؛ بلکه با نوازش آرام موها و صورت و بوسه‌های آرام شروع شده، با هم آغوشی و نزدیکی به یکدیگر پایان می‌یابد.

عشق بازی دختر و پسری که در دوران نامزدی هستند و دختر و پسری که در دوران دوستی هستند، کاملا با یکدیگر متفاوت است. دختر و پسری که قبل از مراسم خواستگاری و نامزدی با یکدیگر معاشقه دارند و عشق بازی را انجام می‌دهند، گاهی تنها بر پایه هوس بوده و هیچ آینده‌ای ندارد. این موضوع آسیب‌های فراوانی را می‌تواند به هر دو نفر وارد کند، که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد. اما دختر و پسری که در دوران نامزدی با یکدیگر هستند، عشق بازی کنترل شده را می‌توانند به خوبی انجام دهند.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد: سوالات خواستگاری

داشتن معاشقه قبل از ازدواج بدون دخول و نداشتن رابطه جنسی کامل، می‌تواند به زن و مرد آرامش خاطر بیشتری دهد. شما می‌توانید با رفتن نزد یک مشاور و متخصص ازدواج این مهارت‌ها را یاد گرفته و در دوران نامزدی خود انجام دهید. عشق بازی قبل از ازدواج می‌تواند شامل بوسیدن، در آغوش گرفتن، نوازش، لمس کردن فرد، نگاهی محبت آمیز و کلامی شیرین باشد.

سه نکته اساسی نیز در عشق بازی قبل از ازدواج وجود دارد که عبارتند از:

 1. شریک خود را در رابطه با این موضوع تحت فشار نگذارید.
 2. عشق بازی را تبدیل به یک رابطه جنسی کامل نکنید.
 3. قبل از اینکه شریک و نامزد خود را نشناخته‌اید به عشق بازی با او نپردازید.

روش‌های معاشقه قبل از ازدواج

همه ما می‌دانیم که عشق بازی در دوران نامزدی و قبل از ازدواج بسیار هیجانی و لذت بخش هستند. اما باید این کار با شیوه‌هایی که در ادامه بیان می‌شود، انجام شود. اگر خارج از این چهارچوب صورت گیرد و خارج از دوران نامزدی باشد، می‌تواند منجر به آسیب‌هایی شود که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم. برخی از این روش‌های عشق بازی قبل از ازدواج عبارتند از:

 1. قبل از شروع هر کاری با یکدیگر صحبت کنید و هم کلام شوید. سعی کنید با نامزد خود عاشقانه حرف بزنید. این نکته را بدانید که زنان از طریق صدا عاشق می‌شوند. پس تا می‌توانید از کلمات زیبا در کلام خود استفاده نمایید.
 2. نوازش کردن را فراموش نکنید. هر زمانی که در کنار هم هستید، نوازش را فراموش نکنید. سر او را در آغوش بگیرید و موها و صورتش را به آرامی و عاشقانه نوازش کنید.
 3. او را در آغوش بگیرید. در آغوش گرفتن نامزد خود قبل از ازدواج می‌تواند او را به شدت برانگیخته کند. او را بغل کرده و سرش را بر روی سینه خود فشار دهید. دستانتان را دور کمر او حلقه کنید و به آرامی در گوشش زمزمه‌های عاشقانه سر دهید.
 4. بوییدن. سعی کنید در دوران نامزدی یکدیگر را به هنگام آغوش گرفتن ببوید. نمی‌دانید که چه حس خوبی از بوییدن شما نصیب نامزد شما می‌شود.
 5. برخی از نقاط حساس نامزد خود را لمس کنید.
 6. از طریق پیامک با یکدیگر عشق بازی کنید.
 7. با بدن نامزد خودتان بازی کنید. بعد از اینکه نقاط حساس او را لمس کردید، می‌توانید برخی از نقاط بدن او را بوسیده و مرتب به همان نقطه برگردید و با آن بازی کنید.
 8. لاله گوش حساس‌ترین نقطه بدن است، با بازی کردن با لاله گوش همسرتان، می‌توانید حس خوبی را به او انتقال دهید.

عشق بازی قبل از ازدواج

آسیب‌های عشق بازی قبل از ازدواج

همانطور که در قبل چندین مرتبه تکرار کردیم، عشق بازی قبل از ازدواج اگه به درستی انجام نشود و از حد و حدود گذشته و منجر به رابطه جنسی و دخول شود، باعث بروز آسیب‌های فراوانی به شما خواهد شد. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم در رابطه با آسیب‌ها و خطرات این موضوع صحبت کنیم. برخی از این آسیب‌ها عبارتند از:

احساس طردشدگی

متاسفانه برخی از افراد به دلیل برطرف شدن نیازهای جنسی خود وارد رابطه می‌شوند. بعد از مدتی که از آن رابطه سیر شدند و یا اینکه دیگر طرف مقابلشان را دوست نداشتند، شریک خود را طرد می‌کنند. این موضوع می‌تواند هم از جانب دختر باشد و هم از جانب پسر. از همین رو وقتی در یک رابطه هستید باید از آن مطمئن باشید.

از بین رفتن باکرگی دختر

در کشور ما و با توجه به فرهنگی که داریم، باکره بودن دختر ارزش بالایی دارد. زمانیکه شما با فردی وارد رابطه جنسی شوید، باکرگی شما از بین خواهد رفت. این موضوع آسیب بسیار وحشتناکی را به روح و جسم شما وارد می‌کند. که گاهی منجر به اتفاقات جبران ناپذیری می‌شود.

بروز بیماری

زمانیکه شما با شریک خود قبل از ازدواج اقدام به برقراری رابطه جنسی می‌‌کنید، هیچگونه آزمایشی را انجام نمی‌دهید. از همین رو نمی‌دانید که شریک مقابلتان چه بیماری‌هایی دارد که می‌تواند به شما انتقال دهد. امکان انتقال بسیاری از بیماری‌های خطرناک و مقاربتی از طریق رابطه جنسی امکان پذیر است. این موضوع می‌تواند شما را به دردسر بزرگی بیندازد.

وابستگی شدید روحی و جسمی

در هنگام عشق بازی و برقراری رابطه جنسی برخی هورمون‌ها ترشح می‌شوند که باعث وابستگی شدید خواهد شد. این موضوع در دختران بیشتر رخ می‌دهد و دختران بعد از برقراری رابطه جنسی بیش از اندازه از نظر روحی و جسمی به مرد وابسته می‌شوند که این موضوع قبل از ازدواج اصلا خوب نیست.

حتما بخوانید: افسردگی بعد از رابطه جنسی

امکان حامله شدن

در برقراری رابطه جنسی امکان حامله شدن وجود دارد. این موضوع در فرهنگ ما به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و آن افراد از همه طرف طرد می‌شوند. این موضوع می‌تواند باعث آسیب‌های روحی و جسمی بسیار شدید به دختر شود. همچنین دردسرهایی را قبل از ازدواج برای دو طرف ایجاد خواهد کرد.

با توجه به این مشکلات بسیار بزرگ که گاهی غیرقابل جبران هستند، عشق بازی قبل از ازدواج اگر از حد و مرز خودش گذشته و منجر به رابطه جنسی شود، به هیچ عنوان کار مناسب و درستی نمی‌باشد. بهتر است که این کار را تا قبل از عقد و مطمئن شدن از رابطه خود با فرد مقابلتان، انجام ندهید.

عشق بازی از نظر روانشناسی

از نظر روانشناسی برای اینکه یک رابطه خوب و لذت بخشی داشته باشید، باید یک عشق بازی عالی را قبل از شروع انجام دهید. از همین رو باید روش‌های عشق بازی را قبل از ازدواج آموخت. زیرا با عشق بازی خوب و درست می‌توان زندگی زناشویی بسیار عالی را تجربه نمود. از همین رو مشاورین و متخصصین تاکید زیادی بر روی  معاشقه زوجین و یادگیری نکات این عمل قبل از ازدواج را دارند.

بهتر است که قبل از ازدواج و شروع زندگی زناشویی، روش‌ها و نکات عشق بازی را از طریق کلاس‌های آموزشی بیاموزید تا بتوانید زندگی عالی را با شریک خود آغاز کنید.

کلام آخر

برای کلام آخر باید بگوییم که عشق بازی برای نگه داشتن یک رابطه زناشویی و بهبود کیفیت زندگی زن و مرد بسیار واجب است. از همین رو بهتر است که برای یادگیری این موضوع و انجام آن تلاش خود را به کار گیرید. شما عزیزان می‌توانید برای گرفتن کمک و راهکارهای مفید از مشاورین و متخصصین روابط در کلینیک روانشناسی آرامش من بهره ببرید. همچنین می‌توانید با پر کردن فرم درخواست مشاوره و یا تماس از طریق شماره‌های درج شده، به صورت مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری با مشاورین تیم قوی آرامش من در تماس باشید.

دیدگاه‌ ها...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

%50 تخفیف

اگه پرداخت هزینه جلسات مشاوره برات سنگینه

سه شنبه‌ها رو از دست نده!

همین حالا تماس بگیر

09393448506 - 02122882473